IMG

Hakkımızda

DEĞERLERİMİZ

ODAĞIMIZDA HER ZAMAN İNSAN VARDIR...   KALİTE İLKEMİZDİR...

Kalite algısı çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve paydaşlarımız tarafından benimsenmiş olup üretimimizin her aşamasında kaliteyi ön planda tutarak müşterilerimizin beklentilerine uygun ve müşterilerimizi mutlu edecek ürünler üretiriz.

GÜVENİLİR MARKAYIZ

Müşterilerimiz ve paydaşlarımız tarafından da benimsenen ‘Güvenilir Marka’ kimliğimizi sürdürmek ve pekiştirmek adına bütün üretim süreçlerimiz son teknolojiler ile düzenlenmiş laboratuvar nezdinde gerçekleşmekte ve geniş satış ağımız ile ulaşmadık yer bırakmadan hizmet etmeye devam etmekteyiz. 

MÜŞTERİ ÖNCELİĞİMİZDİR

Müşterilerimizin var oluş sebebimiz olduklarının farkındayız ve bu farkındalıkla ‘müşteri önceliğimizdir’ ilkesine uygun olarak müşterilerimizin beklenti ve isteklerini titiz bir şeklide tespit edip bu beklenti ve istekler doğrultusunda hareket etmekteyiz.

YENİLİKÇİYİZ

Modern üretim tesisimiz, yetkin ve donanımlı ekibimiz ile sektörel trendleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek her türlü yeniliğe adapte olabilen dinamik, yeniliklere açık ve şeffaf bir firma olarak yolumuza devam etmekteyiz.

MÜCADELECİYİZ

Tedarikçilerle olan güçlü ilişkilerimiz ve sektörde en çok tercih edilen marka olmamızın sağladığı avantajlarla sektöre yön veren aynı zamanda rakiplerine de yol gösterip gelişmelerine katkı sağlayan ve küresel hedefler biriktiren bir firma olarak varlığımızı sürdürmekteyi


Sayfalar

Hakkımızda | İletişim | Banka Hesaplarımız

Hızlı Destek

Memnuniyetiniz çok önemli. Bunun için bir çok kanaldan, 7/24 Destek veriyoruz.

İade

Satın aldığınız bütün ürünleri (Saat hariç) 14 Gün Koşulsuz iade edebilirsiniz.

Güvenli

Paranız ve bilgileriniz Zipbutik ile her zaman güvendedir. Bilgileriniz saklanır.

Haber Bülteni

Yenilik ve Kampanyalarımız İçin Haber Bültenimize Katılın!
IMG
İnci Kozmetik

İnci Kozmetik ile hayallerini kokla.

Bir Sorun mu
yaşıyorsunuz?

7/24 Whatsapptan Yazın veya

Soruların mı var?

+90 553 869 93 40

Hemen Ara
© Copyright 2023 Her Hakkı Saklıdır.

Mobil Uygulamalar